theme

D-Booking

در بسیاری از سازمان ها و مجموعه ها برای برگزاری جلسه ها و همایش ها با مشکلاتی مرتبط با اتاق جلسات نظیر عدم در دسترس بودن، تداخل زمانی، سردرگمی، اتلاف وقت و … مواجه هستیم و این مشکلات زمان بسیاری را در پی دارد. یک از راهکارهایی که در این امر میتواند به مدیران سازمان ها کمک نماید سامانه D-Booking است.
D-Booking ، یک سیستم مدیریت و رزرو آنلاین اتاق جلسات است،که در سازمان ها و مجموعه ها بکار می رود. D-Booking عملیات رزرو و مدیریت اتاق جلسات را مبتنی بر بستر شبکه به صورت آنلاین یا آفلاین انجام می دهد.هر کاربر با مراجعه به سیستم می تواند مراحل رزرو را انجام دهد. نحوه انجام عملیات رزرو به این صورت است که کاربر با مراجعه به نمایشگر، لیستی از جلسه ها را در جدول مربوطه مشاهده می نماید که شامل تاریخ و ساعت برگزاری آنها است . اتاق های رزرو شده و یا در دسترس در جدول با رنگ خاص و به صورت بازه های زمانی متوالی نمایش داده می شود . ساعاتی که اتاق رزرو شده است در جدول با رنگ قرمز مشخص شده است و امکان انتخاب آنها وجود ندارد و زمان جلسه به افرادی که لیست را مشاهده می کنند اطلاع رسانی می شود.
بازه های زمانی که اتاق جلسه رزرو نشده است با رنگ سبز نشان داده می شود و در دسترس قرار دارد و کاربر می تواند آن را انتخاب کند. برای پیگیری های بعدی تاریخ و ساعت شروع و پایان جلسه در سیستم ثبت می شود و می توان از آن گزارش گیری کرد.
تاریخ برگزاری همایش و جلسه ها را می توان بر اساس انواع تقویم ها(شمسی، قمری، میلادی ) تنظیم کرد.
پس از رزرو جلسه سیستم این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در صورت تمایل آن را لغو کنید و بازه زمانی مربوطه را برای استفاده سایرین آزاد نمایید.

Dbooking1

دیار