theme

معرفی محصول

D-Info

امروزه رکن موفقیت هر سازمان برقراری ارتباط موثر با مشتری و مخاطبان است . در این زمینه اطلاع رسانی و راهنمایی از اهمیت دو چندانی برخوردار می باشد .
فناوری های دیجیتال در دنیا ابزار نیرومندی در جهت اطلاع رسانی هستند. این سیستم ها دارای ساختاری متشکل از سخت افزار و نرم افزار های تخصصی بوده که امکان نمایش طیف گسترده ای از اطلاعات با کاربردهای متنوع را در بستر شبکه فراهم می نماید. اگر اطلاع رسانی در یک سازمان به طور صحیح صورت نگیرد موجب سردرگمی و اتلاف وقت اعضا و مخاطبان مجموعه می گردد.
در زمینه توسعه محصولات اطلاع رسانی، تلاش های فراوان صورت گرفته که در این میان می توان به تابلوهای D-Infoاشاره کرد.
D-Info با بهره گیری از نرم افزار ها و سخت افزار های بهینه ، امکان مناسبی برای راهنمایی بصری کارکنان و افراد سازمان است.
تابلوهای D-Info در محیط های آموزشی ، بیمارستانها و… کاربرد دارند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
در محیط های آموزشی مانند آموزشگاه ها با نصب این تابلوها که متشکل از صفحه نمایش لمسی در ورودی هر کلاس ،کاربران خصوصا زبان آموزان با مراجعه مستقیم به این صفحه نمایشگر ها اطلاعات لازم را کسب می کنند .این اطلاعات شامل نام کلاس ،شماره کلاس، نام استاد مربوطه و… می باشد. این محصول در محیط های دیگری همچون بیمارستان ها و مطب ها نیز کاربرد دارد.
این سیستم به یک سرور متصل است که می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را از آن بارگذاری و به مخاطب نشان دهد. در فواصل نمایش مطالب نیز می توان اطلاعات را به روز کرد. به این صورت تمامی اطلاعات مربوط به هر بخش در ساعت مقرر به روز شده و راهنمای کاربران می باشد.
با نصب نمایشگر در محل کار پزشکان همچون بیمارستانها و مطب ها ، بیماران به اطلاعاتی از قبیل نام پزشک ، شماره اتاق پزشک و شماره پذیرش خود دسترسی دارند. به این ترتیب بیماران دیگر نیازی به مراجعه مکرر به پذیرش ندارند.

دیار