theme
این شرکت با بهره مندی از متخصصین مجرب آماده ارائه مشاوره در زمینه طراحی انواع سیستم های هوشمند ،طراحی صفحات وب ،طراحی انواع نرم افزار و سخت افزارو ارائه خدمات به کلیه واحد های صنعتی، تجاری،مسکونی ،مزارع و باغات و...می باشد.
برخی ازخدمات مشاوره ای در بخش های زیر عرضه می گردد .
طراحی صفحات وب : شما برای برقراری ارتباط با مشتریان خود نیازمند شیوه های ارتباطی مطلوب هستید.یکی از راه های برقرای ارتباط در جوامع امروزی سایت های گرافیکی می باشد که امکان تعامل دو سویه با مشتریان را فراهم می کنند برای داشتن سایتی جذاب و پرمحتوا در کلیه زمینه های شخصی ،تجاری ،صنعتی و…باید از متخصصین در این حوزه بهره برد.ما در این زمینه آماده طراحی و پیاده سازی انواع سایت ها و بهینه سازی و پشتیبانی از آنها هستیم.

ارائه انواع سیستم هوشمند براساس نیاز شما در واحد های صنعتی و تجاری ومنازل و…از جمله خدمات این شرکت می باشد.در این زمینه می توان به سیستم های هوشمند حرارتی ساختمان،سیستم های اطفاء حریق،سیستم کنترل از راه دور لوازم منزل و …اشاره کرد.
در حوزه گلخانه ها،باغ ها و مزارع و با بهره گیری از سیستم های هوشمند می توانید در هزینه ها و منابع به نحو احسن صرفه جویی کنید،نحوه آبیاری هوشمند مزارع،کنترل رطوبت خاک ،کنترل جریان هوا و… از جمله کاربردهای سیستم هوشمند در مزارع می باشد.
همچنین در زمینه طراحی انواع نرم افزار و سخت افزار بر اساس نیاز، اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می گیرد.برای برقراری ارتباط با مشاورین ما تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سیستم هوشمند

دیار